تعمیرات رنگ کاری، نجاری و رویه کوبی:

گروه مبلمان رایکا متشکل از تیم متخصص در امور: رنگ کاری، نجاری و رویه کوبی انواع مبلمان آماده ارائه خدمات تعمیرات به مشتریان خود میباشد. مصالح مصرفی اعم از: اسفنج، فوم سرد، پنبه، ویسکوز، ابر و…. از کارخانه یورتان و کار رنگ با انواع پتینه با پوشش پلی اورتان بوده که دارای مقاومت بسیار بالا در برابر انواع اشعه های نور خورشید و همچنین باران های اسیدی دارد. ( توضیحات کامل تر در بخش وبلاگ میباشد )

گروه مبلمان رایکا به منظور سهولت و رفاه حال مشتریان گرامی، تلگرامی را در نظر گرفته تا مشتریان بتوانند با ارسال عکس از مبلمان خود و مصنوعات چوبی که درخواست تعمیر آن را دارند قیمت دقیق را از متخصصان ما در این راستا جویا شوند. خواهشمندیم در این امر ما را یاری فرمایید و نوع درخواست خود را کاملا توضیح دهید. (۰۹۰۳۸۹۳۸۷۸۰)

 

سفارشی سازی:

تمامی محصولات ما، با توجه به نیاز مشتری و ابعاد منزل یا محل کار و نوع استفاده قابل تغییر سایز، رنگ، پارچه بوده و مبلی کاملاً سفارشی در مدت زمانی مشخص ساخته و آماده تحویل می شود.

 

بیمه و حمل تضمینی

کلیه محصولات تولیدی و فروخته شده توسط هر یک از گالری مبل رایکا پس از بررسی و کنترل نهایی وارد بخش بسته بندی شده که از پوشش های مختلف بوده که هم از ورود گرد و غبار ریز و هم از ضربه در زمان حمل و نقل و یا در محل انبار محافظت کند.

حمل و نقل محصولات فروخته شده توسط پرسنل مجرب این مجموعه و یا گاهاً توسط باربری های معتبر و طرف قرار داد انجام می گیرد که در هر ۲ روش، نماینده این مجموعه در زمان تحویل حضور دارد و کار را در سلامت کامل در محل و طبق سلیقه مشتری چیدمان کرده و رضایت مشتری عزیزمان را جلب می کند. هزینه های ارسال، بیمه کالا و حمل کالا به عهده مشتری می باشد.

کلیه ماشین ها در زمان حمل و نقل دارای بارنامه و بیمه کالا می باشند.