رنگ مبلمان
سپتامبر 16, 2017
گره و رنگ چوب
سپتامبر 23, 2017

دکوراسیون خانه مجردی

برای دکوراسیون خانه مجردی بهتر است ابتدا خانه رابه قسمت های لازم و مورد نظر تقسیم کنید. برای مثال: (جای استراحت ، محل کار ، غذا خوردن و …). مبلمان خانه مجردی بیشتر از زیبا به نظر آمدن باید کار آمد باشد. سعی کنید مبلمان و وسایلی را انتخاب کنید که کمترین فضا را اشغال کنند.

برای قسمت بندی فضا می توانید از پارتیشن استفاده کنید و با این کار قسمت های شخصی را از بقیه مکان ها جدا سازید. اگر قصد استفاده از اینگونه جداکننده ها را دارید بهتر است از انواعی استفاده کنید که دارای طبقه و قفسه هستند تا بتوانید حداکثر استفاده را از آن فضا بکنید. اگر قصدتان از خانه مجردی برای تحصیل است می توانید تختخواب را روی ارتفاع نصب کنید و میز تحیر و قفسه کتابهایتان را در زیر آن قراردهید.

بدلیل عدم وجود چهار چوب مشخص برای آشپزخانه دراین خانه ها می توانید با استفاده از قراردادن صفحه ای در کابینت و قرار دادن نیمکتی در کنار آن نشیمنی دنج و راحت را برای خود به وجود بیاورید.

پیشنهاد می شود راهرو های داخلی را خالی رها نکنید و وسایل خو درا در آن قرار دهید و از فضای آنجا نیز استفاده کنید.

برای اینکه از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید می توانید به جای خریدن کمدهی بزرگ و گران از رگال ها و دراور های ارزان قیمت برای نگهداری و نظم بخشیدن به لباسهایتان استفاده کنید.

برای اینکه در خانه های مجردی تعدادی همخانه با سلیقه های متفاوت زندگی می کنند بهتر است برای انتخاب رنگها کمی دقت شود. در این بخش پیشنهاد می شود در و دیوار را از رنگ های خنثی مانند (سفید، شیری، طوسی و …) استفاده کرد و بقیه وسایل را با توجه به بقیه رنگها انتخاب کرد.

image_pdfPDF