• جنس چوب محصولات چیست؟ وارداتی است یا داخلی؟

بیشترین نوع چوب مصرفی در محصولات گالری مبل رایکا، چوب راش گرجستان میباشد، در بعضی از محصولات تولیدی این مجموعه از انواع چوب های گردو، توسکا و ملچ به سفارش مشتریان عزیزمان استفاده میشود.

 • تفاوت قیمت چوب راش و گردو چقدر است؟

قیمت چوب راش و گردو تفاوت چندانی نداشته و تاثیر قابل توجهی بر مبلغ مبل و یا … ندارد.

 • جنس و نوع پارچه مبلمان چیست و الزام خرید پارچه از فروشگاه وجود دارد؟

اکثر پارچه های مصرفی در محصولات گالری مبل رایکا، پارچه های مخمل و شانل ترک بوده و یا از پارچه های ایتالیایی و انگلیسی استفاده میشود. جهت رفاه حال مشتریان عزیز این مجموعه این امکان را ایجاد کرده که متراژ پارچه محصولات خریداری شده را از فروشنده دریافت و پارچه مصرفی را خود خریداری و تحویل فروشگاه نمایند تا مبلمان را مطابق با سلیقه خود طراحی کنند.

محصولات گالری مبل رایکا به علت فرآیند خاص تولید و سفارشی بودن در بازه زمانی ۴۰ تا ۷۰ روز به نسبت نوع کالای خریداری شده آماده تحویل میشوند، این مجموعه تعهد خود را در خصوص کیفیت محصولات حفظ کرده و هیچگاه با پایین آوردن کیفیت تاریخ تحویل را تغییر نمیدهد و از مشتریان خود درخواست داریم که از مجموعه رایکا چنین درخواستی نکنند.

 • درصد تخفیف در نظر گرفته شده برای کارهای موجود و سفارشی چقدر است؟

گالری مبل رایکا در تمام فصول سال تخفیف ویژه ای برای کلیه خریدان جهیزیه دارد که فقط در زمان ثبت سفارش تخفیف رو منظور میکند.

یکی از مهمترین سرویس های گالری مبل رایکا اجازه تغییر رنگ چوب و پارچه میباشد و حتی مشتریان میتوانند نوع ترکیب مبلمان را به سلیقه خود تغییر دهند و از چیدمان جدید خود به همراه رنگ و پارچه انتخابی در منزل لذت ببرند.

 • نوع منبت کارها دستی است یا ماشینی؟

کلیه محصولات در فرآیند تولید این مجموعه به روش سنتی انجام میگیرد و توسط نجار و منبت کارهای این مجموعه آماده سازی میشود.

 • امکان تغییر منبت برای کار ها وجود دارد؟

خیر، ولی این خدمت را در قالب محصولات سفارشی با توجه به توانایی این مجموعه در طراحی و تولید اینگونه محصولات، به کلیه مشتریان خود ارائه میدهیم.

 • آیا امکان تغییر تعداد در ست های فروشگاه با توجه به فضای منزلمان وجود دارد؟

شما در رایکا میتوانید هر تغییری در تعداد مبلمان و ست کردن مبلمان ها با هم داشته باشید. حتی میتوانید یک ست مبلمان ترکیبی جدید مطابق با سلیقه خودتان بسازید.

 • امکان تغییر تشک های کف مبلمان از نظر ارتفاع وجود دارد؟

خیر، به دلیل رعایت مجموعه ای از استاندارد ها توسط گالری مبل رایکا در فرآیند تولید، امکان چنین تغییراتی که جز تغییرات اساسی محسوب میشود نبوده، بعلت اینکه از حالت استاندارد محصول را خارج کرده و از نظر کیفیت نهایی مورد تایید گالری مبل رایکا نمیباشد، لذا خواهشمندیم از تمامی مشتریان چنین درخواست هایی را نفرمایید.

مبلمان تمام پارچه به علت فرآیند ساخت راحت تر و به صورت سری سازی دارای قیمتی ارزانتر بوده که البته مدلهای ساخته شده توسط گالری مبل رایکا به دلیل سفارشی سازی و تک سازی قیمت نسبتاً بالایی دارد و این دلیل بر گران فروشی مبلمان تمام پارچه نیست، چرا که کیفیت اینگونه محصولات سفارشی تک به مراتب بالاتر میباشد و قابل مقایسه با نمونه مشابه در بازار مبلمان ایران نمیباشد.

 • مراحل ساخت کار را می توانند مشاهده کنند؟

در گالری مبل رایکا تقریباً همه چیز آزاد است، یکی از این آزادی هایی که ما برای مشتریان عزیز فراهم میکنیم، این است که بعد از ثبت سفارش میتوانند با فروشگاه هماهنگ کرده و کار خود را در محل کارخانه مبل رایکا در هر مرحله ای ببینند.

 • محصولات داخلی هستند یا وارداتی؟

با افتخار اعلام میکنیم کلیه محصولات موجود در این مجموعه با مواد اولیه درجه ۱ تولید و به هموطنان عزیزمان ارائه میگردد.

 • چرا قیمت کارها نسبت به فروشگاه های دیگر بالا است؟

برای تولید محصولی که قابل رقابت با محصولات خارجی باشد، لازم به استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب است، همچنین نیرویی که بتواند با این مواد اولیه کار کند و آنرا به روش های سنتی و با کیفیت بالاتر از قدیم تولید کند بسیار گران و کم میباشد به همین جهت قیمت ها کمی بالاتر بوده که دلیل آن کیفیت و خدمات پس از فروش این محصولات میباشد.

 • تصاویر داخل سایت واقعی هستند؟

بله تمامی تصاویر داخل سایت واقعی هستند و محصولاتی که عکسشان را در سایت می بینید از تولیدات گالری مبل رایکا می باشد. اکثر عکس های سایت توسط تیم عکاسی مجرب و متخصص گالری مبل رایکا گرفته شده است تا رنگ و زاویه عکاسی به صورتی باشد که به بهترین نحو بتوانید مبلمان مد نظرتان را مشاهده کنید و تفاوتی با مبلمان ساخته شده توسط گالری مبل رایکا نداشته باشد.

 • شرایط واگذاری نمایندگی فروش به چه صورتی می باشد؟

گالری مبل رایکا تا به امروز هیچ نماینده ای در سراسر ایران نداشته و در برنامه های خود این بخش را برنامه ریزی نکرده و در جهت حفظ و کنترل قیمت ها و عرضه مستقیم محصولات به مصرف کننده قصد داریم در قالب شعبه های زنجیره ای کالای خود را عرضه کنیم.

 • شرایط فروش و ارسال برای مشتریان شهرستان به چه صورت است؟

متاسفانه برای کنترل کیفیت در فرآیند فروش و خدمات پس از فروش عرضه محصولات فقط در گالری مبل رایکا که واقع در تهران می باشد امکان پذیر است، به امید روزی که بتوانیم در همه شهرهای بزرگ ایران زمین یک شعبه برای عرضه فروش و خدمات پس از آن برای هموطنان داشته باشیم.
شرایط ارسال کالا پس از آماده شدن محصولات با بسته بندی اختصاصی به همراه بیمه و ماشین مسقف ارسال شده که در زمان تحویل هزینه آن از مشتری گرفته میشود.

خیر، بهترین راه برای دیدن جدیدترین عکس ها عضویت در شبکه های اجتماعی ما و یا ورود به سایت مبلمان رایکا میباشد. اطلاع از قیمت ها فقط با مراجعه حضوری در گالری مبل رایکا امکان پذیر است.

 • توانستیم به همه سوالات شما پاسخ کامل بدهیم؟

اگر پاسخ سوال های خود را در اینجا پیدا نکردید همکاران ما هم در فضای سایت، شبکه های اجتماعی، تماس تلفنی و به صورت حضوری پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان هستند.