با سلام و احترام

مشتریان عزیز کلیه محصولات خریداری شده از گالری مبل رایکا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد در مدت زمان گارانتی تمامی خدمات در مورد عیب های احتمالی که به تشخیص کارشناسان شرکت جزء موارد گارانتی می‌باشد به صورت رایگان بوده و پس از پایان این زمان با دریافت هزینه خدمات قابل ارائه خواهد بود.

گروه مبلمان رایکا با توجه به سابقه ای که در امر تولید داشته و آگاه از مشکلات آن می باشد، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد و مهمترین عامل پس از فروش محصولات با کیفیت گالری مبل رایکا به هر یک از مشتریان عزیزمان، خدمات طلایی پس از فروش این مجموعه بوده که ما را از دیگر همکاران تولید کننده متمایز می کند.

با توجه به اینکه کلیه محصولات تولیدی توسط کارخانه مبلمان رایکا، تولید و با استفاده از مواد اولیه درجه ۱ موجود در بازار که پس از انتخاب و بررسی توسط کارشناسان، وارد فرآیند تولید شده و با در اختیار داشتن کادری مجرب و ماهر از کارمندان با تجربه محصول نهایی را تولید و به مصرف کننده می رسانیم، محصولات خود را با عنوان گارانتی طلایی رایکا ضمانت می کنیم.

 

مدت زمان گارانتی: ۵ سال

۳۶ ماه گارانتی مواد اولیه (فوم و اسفنج)

۶۰ ماه گارانتی کلاف اصلی (زیرکار رویه کوبی فنر)

 

مواردی که شامل گارنتی می‌شود:

کلاف اصلی، فوم و اسفنج (زیرکار رویه کوبی فنر)، رنگ کلیه محصولات تولیدی

 

مواردی که شامل گارنتی نمی‌شود:

شیشه، وسایل برقی و پارچه استفاده شده در محصولات (بعلت وارداتی بودن پارچه های مصرفی و در مواردی خود خریدار پارچه را از جای دیگر خریداری می‌کند)، صدمات و ضایعات ناشی از حمل و نقل غیر اصولی، تماس با آب، مایعات شیمیایی، ضربه و سقوط، قرارگرفتن کالا در محیط با رطوبت شدید و برگرداندن کار به محیط بدون رطوبت (سبب آسیب جدی)، نور آفتاب، حرارت مستقیم و یا قبل از هماهنگی با مجموعه گالری مبل رایکا تعمیرات توسط افراد غیر مجاز انجام شود که مورد تایید این مجموعه نمی‌باشد، حوادث طبیعی مانند سیل، زلزله و آتش سوزی و…. (کلیه خدمات گارانتی بدون هزینه این مجموعه را ابطال می‌کند)

خواهشمندیم جهت رفاه و آسایش خود، بهره مندی از گارانتی طلایی و خدمات ما در صورت لزوم در اولین فرصت با گالری مبل رایکا تماس بگیرید.

 

تذکر: در صورتی که مشتری عزیزمان شرایط گارانتی را رعایت نکرده باشد، کلیه خدمات گارانتی با دریافت هزینه کامل تعمیرات و هزینه حمل و نقل خدمات قابل ارائه خواهد بود.

 

توجه: مدت زمان تعمیر محصولات متغیر می باشد، لذا زمان آن پس از عودت کالا جهت تعمیر و بررسی های اولیه به خریداران محترم اطلاع رسانی می گردد. (در شرایطی که هزینه به عهده خریدار باشد قبل از هرگونه تعمیر با مشتریان عزیزمان هماهنگی و اعلام می‌گردد)

 

در آخر: مشتری گرامی پس از پایان زمان تعیین شده با دریافت هزینه کلیه خدمات گالری مبل رایکا قابل ارائه خواهد بود.