از اینکه از محصولات و خدمات ما استفاده می‌کنید، سپاسگزاریم. با استفاده از خدمات ما، شما با این قوانین و مقررات موافقت می‌کنید. لطفاً آنها را به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین و مقررات عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‌های وب سایت گالری مبل رایکا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین و مقررات مندرج، رویه‌ها و خدمات وب سایت گالری مبل رایکا ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز رسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم نام نویسی درج کرده است و پس از آن به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت گالری مبل رایکا اقدام می‌نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات وب سایت گالری مبل رایکا استفاده می‌کنید، از طریق فرم‌های تماس با ما ارتباط برقرار می‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که وب سایت گالری مبل رایکا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر خدمات الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات امکان دارد وب سایت گالری مبل رایکا برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. توجه داشته باشید که در حال حاضر ۰۹۰۳۸۹۳۸۷۸۰ یکی از شماره‌هایی است که وب سایت گالری مبل رایکا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گالری مبل رایکا، با شماره های دیگر تخلف و سوء استفاده از نام گالری مبل رایکا و یا رایکا گالری است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را از طریق کانال‌های ارتباطی به ما اطلاع دهید.

سیاست‌های حریم خصوصی

وب سایت گالری مبل رایکا به حریم خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. وب سایت گالری مبل رایکا متعهد می‌شود در حد توان از حریم خصوصی شما دفاع کند و در این راستا فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از وب سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت گالری مبل رایکا، شما موافقت خود را نسبت به این سیاست اذعان میدارید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت گالری مبل رایکا مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت گالری مبل رایکا جزئی از اموال وب سایت گالری مبل رایکا محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت گالری مبل رایکا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت گالری مبل رایکا محفوظ می‌دارد. علاوه بر این خدمات قابل ارائه از طریق وب سایت گالری مبل رایکا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار وب سایت گالری مبل رایکا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از فهرست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب سایت گالری مبل رایکا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای وب سایت گالری مبل رایکا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات وب سایت گالری مبل رایکا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.
مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما وب سایت گالری مبل رایکا به نشانی raykagallery.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طریق نشانی رسمی و ارسال پیامک از طریق شماره‌ی ذکر شده، با شما تماس نمی‌گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، می‌توانند از کانال‌های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما وب سایت استفاده نمایند.

تمامی قوانین و مقررات مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد ذکر نشده، وب سایت گالری مبل رایکا هیچ گونه مسئولیتی ندارد. برای اطلاع از کانال‌های ارتباطی با گالری مبل رایکا، لطفاً از صفحه تماس با ما بازدید فرمایید.

آخرین به‌روز رسانی ۱۳۹۹/۷/۳۰